Zliatina hliníka Vlajkové Pól Krúžky 360 Stupňové Otáčanie Stožiar Vlajky Montáž Krúžkov s Karabína pre 0.75-1.02 Palcový Stožiar


Štítky: flag držiak, vlajkový stožiar, lacné vlajka pól súpravy, vlajka pól, vlajka pól krúžok, vlajka nemecký, auto vlajkou pól, 2018 nemecko, stožiar vlajky, vlajkový stožiar.

€11.47 €12.75
  • Skladom
  • n10232
Funkcie:

- Montážne krúžky majú 360 stupňov otáčanie anti-zábal krúžok, umožňuje vlajky lietať voľne v smere vetra, a bráni vlajku z obalu okolo stožiar.

- Ľahký, odolný, bez hrdze, č vyblednutiu, žiadne deformácie, žiadne trhliny. Môžu sa prispôsobiť na rôzne zložitých prostredí!

- Určené pre vlajky s osadené priechodkami, Prichádza S Dvoma Karabínami, Visí Karabína medzi stožiar krúžok diery a vlajka priechodka, pre pripojenie stožiar a vlajky.

- Skrutku je nastaviteľná, špeciálne navrhnutý pre 0.75-1.02 palcový vonkajší priemer vlajky stožiare. Poznámka: Viac ako 1.02 palcov vonkajším priemerom stožiar nie je možné používať.

Poznámky:

- Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme!

- Dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Jednoduchá Inštalácia:

- Pozícia prvého rotujúce krúžok pod loptu na vrchole stožiar, potom utiahnite ju. Pripojte top priechodka vlajky na visí pracka sa nachádza na montáž krúžok.

- Umiestnite druhý rotujúce krúžok na potrebné pozície stožiar, potom utiahnite ju. Pripevnite spodnú priechodka vlajky na visí pracka sa nachádza na iný montážny krúžok.

Inštalácia Poznámka:

Venujte prosím pozornosť na inštaláciu smer, uistite Sa, že udržať inštalácie, ako je popísané na obrázku.

Špecifikácie:

Materiál: Hliníková Zliatina

Farba: Strieborná

Vonkajší Priemer: 1.50 cm

Vnútorný Priemer: 1.02 palcov

Výška: 1.18 palcov

Hmotnosť: 0.33 unca

Package zahrnuté:

2 x Hliníkové Stožiar Rotujúce Kruhy

2 x Karabína


Napísať recenziu

Súvisiace produkty