Presnosť Digitálnych Pokožky Analyzer Monitor Veľký LED Displej Faical Pleti Vlhkosť Olej Tester s Pamäťová Funkcia pre Starostlivosť o Pleť Tool45


Štítky: mikrodermabrázia tváre, pleť tester, led tv tester, vlhkosť pokožky tester, led test, ddr4 tester, je mr600 lg, lg mr400, wifo repeater, ddr4 test.

€8.91 €15.11
  • Skladom
  • n10297  • Materiál: Plastové
  • Veľkosť: 7.4x3.1x1.9cm
  • Názov Značky: CkeyiN
  • Druh: Iné
  • Číslo Modelu: MR400
  • Výrobný proces: Stroj Vyrobený
  • Zdroj Napájania: Suché Batérie

SKU: MR400

Presnosť Digitálnych Pokožky Analyzer Monitor Veľký LED Displej Faical Pleti Vlhkosť Olej Tester s Pamäťová Funkcia pre Starostlivosť o Pleť Tool45

Funkcia:

【Vynikajúci Materiál] vyzýva Vyrobené z vysoko kvalitného a ekologický materiál, trvanlivé, bezpečné a pevné na použitie.

【Viaceré Funkcie] vyzýva perfektný nástroj pre pleť lepšie starostlivosti o pleť, to môže vyskúšať obsahu vody, obsahu oleja, a pokožke hebkosť.

【Smart Funkcia Pamäte] vyzýva 5 sady najnovšie výsledky testu môžu byť uložené pre neskoršie skontrolovať stlačením tlačidla pre záznam.

【Vysoko Citlivá Sonda] vyzýva Vysoko citlivá sonda poskytuje presnejší výsledok testu. 1 tlačidlo prevádzky predstavuje pohodlnejšie pomocou skúseností.

【Šikovná Veľkosť] vyzýva Štýlový a prenosný, kompaktný pero dizajn. Mini veľkosť 7.4x3.1x1.9 cm je to dobré pre domáce, cestovanie, salón krásy a profesionálnej pokožky nemocnice.

【Veľký LCD Displej] vyzýva S podsvietením, môžete si to overiť aj v tmavom mieste. Veľký LCD displej pre viac pohodlné a dobre čitateľné pomocou.

Ako Test:

1)snímte zadný kus.

2)Stlačením tlačidla [tlačidlo nahrávania] alebo [test button] zobudiť zariadenie. Na obrazovke sa rozsvieti a zobrazí najnovšie pamäte dát.

3)Miesto, 2 kovové senzor bodáky na vás kože, stlačte [test button], udržať ju na niekoľko sekúnd. Hodnoty sa zobrazia na obrazovke po "pípne" zvuky.

4)Ak je "Er" správa sa zobrazuje, to znamená zlú kontakt pokožky na senzor bodáky, skúste to znova.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Napájanie: tlačidlo bunky

Veľkosť: 7.4x3.1x1.9 cm

Obsah balenia: (Balenie v krabici)

1 x Digitálny Analyzátor Pokožky


Liya2611
2020-11-25
5/5
The unit is very useful and works perfectly. Satisfied!
Yulya Medvedeva 95
2020-11-13
1/5
Can not use, not apart a review of another, very confusing to use, am not using.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty