Druhá Generácia DLC10 pomocou fpga JTAG SMT2 Xilinx Kábel USB Stiahnuť Line Xilinx Downloader


Štítky: altera max, altera pomocou fpga, box jtag, pomocou fpga, altera, ft2232, rozvíjať doske pomocou fpga, xilinx zynq, avr ľad, rada pomocou fpga.

€23.80 €39.67
  • Skladom
  • n10379  • stav: Nové
  • Aplikácia: Počítač
  • Druh: Regulátor Napätia
  • Číslo Modelu: DLC10 POMOCOU FPGA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Package: SMD
  • Názov Značky: ReYeBu
  • Xilinx downloader: Pomocou fpga JTAG SMT2 Xilinx Kábel

Druhá Generácia DLC10 pomocou fpga JTAG SMT2 Xilinx Kábel USB Stiahnuť Line Xilinx Downloader

Popis:

To môže dobre podporu novej série XILINX čipy, VIVADO a softvér ISE14.7 a vyššie. Tento xilinx vysokorýchlostné downloader používa JTAG-SMT2 riešenie.

XILINX Hi-speed downloader funkcie:

1. Plne kompatibilný s originálom XILINX Digilent Hi speed JTAG SMT2 downloader z XILINX, podporuje natívne ovládače nad ISE14.7, vplyv, Chipscope, EDK, Vivado2013+ a iný softvér.

2. Na základe XILINX Digilent JTAG SMT2 vysokorýchlostné downloader modul okruh dizajn.

3. Podpora XP, WIN7 a WIN8, WIN10 32bit/64bit systému a systému Linux

4. Podpora zariadení: Xilinx FPGAs, XILINX Zynq-7000, XILINX CoolRunner™/CoolRunner-II CPLDs, Xilinx Platformu Flash konfiguráciu ISP Plesy, Vyberte tretej strany SPI Plesy, Vyberte tretích strán BPI PROMs

5. Automaticky detekuje a prispôsobiť cieľovej I/O napätie, podporovať používanie 5V (TTL), 3,3 V (LVCMOS), 2.5 V, 1.8 a 1,5 V rozhranie úroveň zariadenia, VREF úrovni rozmedzí 1,5 až 5.5 V (prepracované S JTAG rozhrania okruhu, to všetko môže podporiť aspoň 1.2 V, a zvýšiť rozhranie ochrany okruh) ako oficiálny.

6. Cieľové zariadenie, stiahnuť hodiny je voliteľná, a podporuje automatické nastavenie rýchlosti z XILINX softvéru.

7. Používať drahé špecializované široký napätie stupeň konverzie rozhranie čip, a pridať ESD ochrana obvodu. Izoláciu je dostatočne úplné, ktoré nie je porovnateľné s použitím lacné a ľahko zápalné rozhranie žetónov. Pretože izolácia je dostatočne úplné, po programovanie a ladenie je dokončená, plug môže byť priamo vytiahnutý zo JTAG port, ak cieľový doska sa vypne, aby sa zabránilo problémy horenia drahé pomocou fpga žetóny na systémovej doske kvôli misoperation. Aj v prípade, ak VREF je nesprávne pripojený alebo je vložená v zlom smere, to sa ľahko poškodiť downloader alebo cieľové doske pomocou fpga obvodu. To je dôvod, prečo mnoho sťahujú spáliť v downloader alebo poškodiť drahé pomocou fpga čip, pretože náhodne pripojenie zlý signál linky.

8. Dve farebné LED indikácia, ktoré môžu byť použité pre programovanie a ladenie JTAG/SPI interface flash PROM zariadenia.

9. Rozhranie adaptér rada prijíma anti-reverse vloženie dizajn. Ak je vložená reversely, nie je tam žiadny spôsob, ako ho vložiť. Vyhnúť sa problémom s nepracuje správne, pretože spätného nabíjania.

Toto je nová generácia Xilinx downloader, ktorý bol opakovane overené a testované, a je stabilný a spoľahlivý. To je charakterizované fast download rýchlosť, čo šetrí veľa času pre spoločnosť masovej výroby a programovanie.

1. Fast download rýchlosť: väčšie ako prvá generácia (DLC9) a druhá generácia (DLC10).

2. Podpora ISE verzia 13.2 a vyššie, podpora VIVADO vývojové prostredie.

3. Podľa spätnej väzby od používateľov, novšie zariadenia môžu už podporu prvej generácie downloader, a na druhej generácie downloader je príliš drahé a cena výkon je príliš slabá.

4. Obe ovládač a softvér sú vydané s sieťového disku adresu, čo je výhodné, ak chcete extrahovať, stiahnuť a použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Balík obsahuje:

Xilinx downloader hlavné body*1

14pin 2.54 jtag line*1

1,5 m kábel USB*1

Poznámka: USB kábel v prepravnom zoznam, pretože kúpnej kanál, každý dávky budú líšiť, vyberieme vysoko kvalitné, plné napätia USB kábel, požiadavky sú pomerne vysoké, takže keď sme sa nájsť problém, budeme ho nahradiť; doručenia USB káble v zozname sú len pre referenčné účely.


Bushunc Aleksei
2021-01-22
5/5
super

Napísať recenziu

Súvisiace produkty