Doprava zadarmo Modrá Lepidlo ACF odstraňovaní lepidlo G-450 Hot Stlačením Silikónové Kožené PCB Bočný Panel LCD Displej Súprava na Opravu


Štítky: kolo epoxidové lepidlo, anizotropné film acf, lepidlo super, tekuté lepidlo dávkovač, epoxidové lepidlo, kia farba pera, oxid epoxidové živice, 8333 odstraňovač lepidla 500 ml, lepidlo plastové, 5 kg epoxidové živice.

€45.92
  • Skladom
  • n10426  • Je Prispôsobené: Áno
  • Aplikácia: ACF odstránenie lepidla
  • Klasifikácia: G-450,Modrá Lepidlo,ACF odstránenie lepidla
  • Druh: Sú epoxidy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Modrá Lepidlo ACF odstraňovaní lepidlo G-450 Hot Stlačením Silikónové Kožené PCB Bočný Panel LCD Displej Súprava na Opravu

1pcs ACF Romoving Kvapaliny G-450 100 ml

1pcs Modrá Lepidlo 100ml

1pcs Silikónové Pásky(0.2 T*10*10 M)

G430 G-450 ACF odstránenie tekutiny je vysoká-tech výrobok vyrába v Kórei. Tento produkt môžete vykonať dobrý rozšírenie separácie na vyhrievaný a spevnených ACF lepidlo. Zloženie: Chlóru rozpúšťadlo, alkoholu, rozpúšťadiel, Ester rozpúšťadlo, organické kyseliny, neiónového povrchovo aktívna látka stabilizátor. - sedatívum Rysy: špecifická hmotnosť: 1.125, bod vzplanutia: nie, teplotou 45 stupňov C, bod vzplanutia: 470 stupňov C -Vopred PH: 5~6 (1%). Vzhľad: bezfarebná, priehľadná kvapalina. Pary hustota: 2.9 (vzduch = 1) Pokyny: *Použitie koncentrácia: využitie zásobného roztoku pri izbovej teplote. Núdzové opatrenia: Ak je koža nechtiac kontaktovať, prosím, umyť vodou okamžite. Ak máte oči, umyť vodou a ísť do nemocnice na ošetrenie. *Ako na použitie a bezpečnostné opatrenia 1. Miestne vetranie by mal byť použitý v mieste používania. 2, používajte ochranné rukavice a ostatné ochranné vybavenie pri použití 3. Pri otvorení ACF odstránenie fľaše, vnútorný PLYN sa môže objaviť náhle (najmä v lete), takže kryt by sa mali začať pomaly. Prosím, použite ACF odstránenie riešenie v určenej nádoby. 4. Použiť jednorazové prútik, znížiť lopatu tvar a uplatňovať ACF odstránenie riešenie na ATB odstrániť starý ACF. Počkajte asi 20 sekúnd. Po rozpúšťa a opuchliny, použite vatový tampón a posypeme. Kým staré ACF na KARTU je súknom. 5, nízka teplota a svetlo zachovanie Modrá Lepidlo výrobok popis: strippable ochranné lepidlo (tiež známy ako Tafi lepidlo) pre LCM. V porovnaní s tradičnými silica gel, naše výrobky majú dobrú plynulosť, dobrá priľnavosť, tenkej vrstvy hrúbka (0.06-0,25 mm) a krátke povrchové schnutie (3 - 10 minút), trvá len 4 hodiny, aby sa úplne vyliečiť, ľahko odlepujú, nie je potrebné čistiť s rozpúšťadlom (veľmi vhodné pre repairability, samozrejme, dúfame, že zákazníka výrobkov sú najlepšie nie je možné opraviť), pevnosť v ťahu, môže dosiahnuť 4MPa. Tento produkt môže byť široko používaný. Dobré izolačné vlastnosti v teplotnom a vlhkostnom rozsahu. Lepidlo má dobré lepenie vlastnosti a mechanických vlastností, a môže hrať úlohu nárazov a vibrácií tlmenie a bariéry znečistenia. Používa hlavne pre izoláciu, vlhkosti a ochrana LCM moduly (COG, COF, KARTU, TCP), a môže byť tiež použitý pre ochranu rozšírenie rôznych zariadení a integrovaný obvod dosky. typické aplikácie: • Typické aplikácie pre zapuzdrenie ochrany LCM (liquid crystal display) moduly (COG, COF, KARTU, TCP). • Aplikuje sa na transparentné vodivé skla a tenký film ITO povlak na dotykovej obrazovke, na poskytnutie izolácie, vlhkosti a ochranu. Vlastnosti: • Nízka iónov • Nízka priepustnosť vodnej pary • Rýchle vytvrdnutie pri izbovej teplote • nehrdzavejúce, odolný proti vlhkosti • kombinácia nie je dobré pre odlúpnutie • Môžu byť opravené, peeling je jednoduché, kompletné, žiadne rezíduá, ktoré nemajú vplyv na spodnú vrstvu Upozornenie: Tento produkt by mal byť tesne uzatvorené po použití, aby sa zabránilo odparovaniu a tuhnutie.

Cena koncesie, vyšší výkon, vitajte veľkoobchod! Platobné metódy

Stačí cítiť istotu zaplatiť nás prostredníctvom metódy ako je uvedené nižšie, Ak chcete platiť pomocou inej metódy, prosím, láskavo kontaktujte nás. Vaša platba je len prepustený na nás po potvrdení dostanete tovar.

Doprava

Predvolený spôsob dopravy je Čína Príspevok Letecky . Prosím, láskavo kontaktujte nás, ak by ste chceli zvoliť, sme vám povie, koľko poplatok treba zaplatiť.

Spôsob Dopravy

RU Doprava

BR Doprava

NÁM Doprava

Medzinárodná Doprava

Priemerná Dodacia Lehota

Čína Príspevok Letecky

30-60 Dní

60-90 Dní

/

30-60 Dní

E-Paketové

/

/

7 až 15 Dní

/

Expresná Doprava

(DHL/EMS/Fedex)

6-10Days

6-10 Dní

6-10 Dní

6-10 Dní

Dovozné clá: Dane a iné zvyky súvisiace poplatky nie sú zahrnuté v cene. Kupujúci znáša všetky dodatočných poplatkov, ktoré vznikli (ak existuje),ak sa kupujúci si nekúpil poistenie.

Návrat politiky

Prosím vrátiť vec do 7 dní) po obdržaní ak nie ste spokojní s ním (Kupujúci preberá návrat poštovné). Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom podmienky, prosím e-mail nás najprv na spiatočnú adresu a pokyny.

Spätná väzba

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Budeme dávať pozitívnu spätnú väzbu na vás príliš.

Ak sú nejaké problémy, kontaktujte nás prosím v prvom rade. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás.

Užite si nakupovanie a majú krásny čas!


N Deniskina
2020-10-16
5/5
I BELIEVE THAT THE ACF G-450 CONTAINER MUST BE REPLACED BECAUSE A SOLUTION IS LOST OR THE SELLER HAS NOT PUT 100ML IN IT.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty