LAN Kábel Tester Diagnostikovať Tón Cat5 Cat6 RJ45 UTP STP Line Vyhľadávanie RJ11 Telefón, Telefónny Drôt Tracker Tracer


Štítky: konektor rj45, bside fwt82, ryby siete, tracer zakrivené, ženské rj45 crimper, konektor rj11, tracer jednotky, cabl vyhľadávanie, cabl siete tester, sieťový tester.

€5.10 €6.80
  • Skladom
  • n10602  • Názov Značky: HKFZ
  • Package: Áno
  • Druh: Kábel Tester

Funkcie:

- Linka finder môžete rýchlo nájsť požadovaný riadok páry mnohých z nich.

- Je prispôsobivý, aby RJ45 terminálu & RJ11 terminálu a iných kovových drôtov v nízkej elektrickej energie.

- V hlučnom prostredí, si môžete dať na slúchadlá, aby sa presne nájsť cieľ kábel cez porovnanie signálu "beep beep" zvuk. Nastavenie hlasitosti otočte, aby sa objem správne a vyhýbať sa byť narušovaná.

- Potrebujeme len vysielač otestovať stav funkčnosť telefónnych liniek, ako súdiac TIP alebo PING riadok a posudzovaní, či je telefónna linka je nečinný, tón alebo mimo háčika. Rýchlo nájsť cieľ drôt spomedzi dostatok telefónnych káblov, sieť drôty, a všetky druhy pripojení prevádzkového Ethernet switch /Router/PC.

- Zapojte jeden koniec kábla do vysielač a na druhej strane do prijímača, to môžete sledovať káblové priradenie a kábel štátu, (2-vodič), tiež môže byť použitý test fyzické pripojenie stav sieťový kábel, napríklad otvorený okruh, krátke spojenia, miswire a spätné spojenie. To môže trvať miesto kábel tester.

Špecifikácie:

Drôt tracker vysielač veľkosť: 125*48*25 mm

Drôt tracker prijímač veľkosť: 175*40*24mm

Package zahrnuté:

1 x Drôt Tracker Vysielač (Batérie nie sú súčasťou)

1 x Drôt Tracker Prijímač (Batéria nie je súčasťou balenia)

1 x Slúchadlá

1 x RJ45 Adaptér

1 x RJ11 Adaptér

1 x Alligator Klip Adaptér

1 x Súprava nástrojov

1 x užívateľská Príručka

Poznámky:

1. Ručné meranie, prosím, dovoľte 1 ~ 3 mm chyba,ďakujem.

2. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký ako na obrázku.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty