Nadrozmerné výkon frekvenčný menič doske 24V 5000VA 36V 7500VA 48V 60V 10000VA 48V8 kW pcb dosky plošných spojov


Štítky: watt invertor 48v, dc ac invertory, ortuť invertor doska, kw meter, invertor doska, 6v invertor, microtek invertor doska, obvod pre lcd tv, vysoký lesk melamín rada, invertor 24v 220v francúzsko.

€46.85 €48.30
  • Skladom
  • n10786  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Iné
  • Výstupná Frekvencia: Iné
  • Druh: DC/AC Invertory
  • Výstupný Prúd: Iné

Táto cena nezahŕňa daň, všetky náklady s tým vzniknuté prijatia tovaru colné odbavenie problémov, bude znášať kupujúci, ďakujem!

Vrchol moci 10KVA je 15kw, a skutočný výkon je 8kw.

DHL EMS Fedex IP Fedex IE poplatok úvod:

Milí kupujúci, ak si vyberiete: DHL EMS Fedex IP Fedex IE rýchlo, logistika, prosím, kontaktujte obchodník upraviť prepravné náklady po objednávky, rýchle logistika nákladnej je vo všeobecnosti nie je tak drahé. Prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem! Ak si kúpite tejto doske, musíte mať určité elektronické technológie a skúsenosti. Ak nechcete pochopiť niečo, prosím, nekupujte to! ! ! Ďakujeme! Vlastnosti sieťovej frekvencie sínusová vlna invertory: Super štartovací výkon, dostatočný výkon, žiadne žiarenie, elektromagnetické znečistenie, dobrá stabilita, Nie je ľahké poškodenie, nízka teplota zvyšuje, žiadne rušenie. Ideálne je invertorový zdroj napájania pre nadšencov.

Je to fyzická kreslenie predstavenstva plus malé príslušenstvo.

Ako aktuálny problém na palube moci frekvenčných meničov, elektroinštalácie je tiež krátke. Takže keď rada je veľký, elektroinštalácie bude dlho, odpor drôtu bude veľký a vysoký prúd bude teplo ľahko. V dnešnej dobe, mnoho ľudí, ktorí používajú môj okruh na návrh dosky, nepoužívajte radiátorov, elektroinštalácie. To nie, že radiátorov, elektroinštalácie nie je dobré, ale že jeho vodič je odlišné od bane, ktorá spôsobuje, radiátor na teplo nerovnomerne, takže nie je tomu tak.

O po-predajný: doska je vyrobené z pôvodnej časti a obchodov ladiť ich osobne, než sa predať. Horúci motor je dobrý, a chybná základná doska bude zaslaný kupujúcemu. Na montéri elektronických dosiek výrobky musia mať určité elektronické technológie a byť odvážny a opatrní. Ak kupujúci nedodrží v inštaláciou alebo používaním, poškodený obchody sľub celoživotného údržby (náhradné diely za poplatok), bez ohľadu na príčinu. Kupujúci zaplatiť vrátiť a použiť poštovné. Ak kupujúci má možnosť opraviť, rovnako ako je to možné sám, obchod bude vždy priame technológie. V skutočnosti, väčšina problémov je veľmi jednoduché.

Kupujúci tejto doske by mali mať svoje vlastné elektronické technológie a skúsenosti. Ak nechcete pochopiť niečo, prosím, držte ruky hore.

Na hlavnej palube sa používa 24 vysoký výkon a nízky vnútorný odpor HY4008MOS tranzistory s vysokým výkonom, nízkou stratou a nízka kalorická hodnota poschodové vysoko kvalitné dosky s elektronickými obvodmi. Na Soft Start a Pevný Štart : doske predvolené soft štart (soft start znamená, že výstupné napätie stúpa pomaly z 0V na 220V po start-up. Po start-up je dokončená, zaťaženie sa nereštartuje. Pevný štart znamená zapnutie spínača alebo 220V napätie). Prosím, zanechajte správu, ak sa budete musieť obrátiť na spínač.

Pokyny Niektorí zákazníci chcú kúpiť tejto doske a vrátiť ho použiť priamo. To nie je možné. Tejto doske je základná doska moci frekvenčných meničov, ktoré musí byť použité s výkonom frekvencia transformátor (Daniel). Ak si kúpite späť tejto doske s trochou elektronické nadácie, stačí pripojiť vstupné batérie riadku a výstupný transformátor linky na OK, ak nie ste elektronickej nadšencov, alebo pripojený. Obvod Pozitívne a negatívne póly, nechápu, prosím, nepovažujem to semi-finished product, priamo kúpiť hotový výrobok späť môžu byť použité.


Ivansemenov93
2020-11-15
5/5
Thank you! Quality goods, I want to order more, delivery through Moscow to the Primorsky Territory 19 days! I am very happy

Napísať recenziu

Súvisiace produkty