Vysoká Kvalita 53 MM SC APC SM Single-Mode Optického Konektora FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchlo Connnector


Štítky: Hot Predaj, Vlákna, ftth, vlákno nástroj, koaxiálny konektor, ftth nástroj, apc konektor, sekáčik vlákniny, aua vlákniny sekáčik, d link.

€34.01 €40.02
  • Skladom
  • n14



  • Aplikácia: CCTV a digitálne systém komunikačných zariadení
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • miesto pôvodu: Čína
  • Veľkosť: 10*10*10
  • Číslo Modelu: FC001001
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Upravený s Káblom: 0,9 mm;2.0 mm;3.0 mm
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Zamykanie Metóda Zahrnuté: Špirála Druhy a Typy Shell
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Joinwit
  • Kompatibilné: TP-link

1. FTTH projektu použiteľné

2. Pole inštalovateľných

3. Vložiť strata Nie viac ako 0,5 dB

4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách

5. Inštalácia menej než 1 minút

6. Spoľahlivé a vynikajúci optický výkon

7. Kábel skúška v Ťahu v súlade s Telcordia GR-326-VR

Optické Vlastnosti

POLOŽKA

Technické Parametre

Použiteľné pre

Drop kábel / Vnútorný kábel

0,9 mm Tesný Buffer Vlákniny, 2.0 mm 3.0 mm Drop Kábel

Optické vlákno s priemerom

SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Pevne buffer priemer

250µm

Vlákniny režim

Jediný režim

Prevádzkový čas

O 100s(č vlákniny rez)

Vložiť strata

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Strata návratu

> 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

Zapínanie silu nahé vlákniny

>5 N

Zapínanie silu nahé vlákniny držiteľ

>10 N

Pevnosť v ťahu

>50 N

Pomocou teplota

-40 až+75°C

On-line pevnosť v ťahu (20 N)

IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 5dB

Mechanické namáhanie (500-krát)

IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 5dB

Drop-off test (drop-off, výška 4m,raz za smer, celkom 3-krát)

IL ≤ 0.3


Napísať recenziu

Súvisiace produkty