Najnovšie 5 metrov / veľkoobchod cena žlté rozpustné vo vode čipky, používajú na šitie, tkanie najlepšiu kvalitu Afriky mlieko svadobné čipky textílie ML8698


Štítky: africké francúzsky kameň čipky textílie, africké viole čipky textílie žltá, horlivosť afriky čipky tkaniny, ankara, žltá afrike textílie, africké textílie vosk, africké tkaniny tlače, ankara textílie, textílie velveteen, emerald textílie.

€67.17
  • Skladom
  • n212  • Príležitosti: Dôležité Príležitosti
  • Názov Značky: NXBF NANXUAN PRUDKO MÓDA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Úvod:

Sme forcus sa na výrobu všetkých druhov Čipky Textílie,ako sú Guipure čipky látky ,Chemické čipky,Afriky kábel čipky,vo Vode rozpustné čipky,Švajčiarsky voile čipky,francúzskej čipky,Nežnej čipky atď.

Máme vylepšené technológie a schopnosti spracovania, môže byť nariadené vykonávať činnosti, obe masovej produkcie, ale aj prototyping služby.

Vezmite prosím na vedomie, že farby textílie na fotografie môžu byť rôzne v rôznych svetelných podmienkach a môže sa líšiť v závislosti od obrazovka/monitor.

Môžete sa opýtať na akékoľvek otázky o produkte, podrobnosti cez odosielanie správ cez AliExepress centrum správ alebo Trademanager, Whatsapp je tiež OK. A my sa odpoveď čo najskôr!


05mobile
2020-11-14
2/5
I don’t really like the fabric it doesn’t look like the picture .

Napísať recenziu

Súvisiace produkty