ABEC-7 triedy Malých Ložísk z Nehrdzavejúcej SMR85 2RS na rybolov pre ABU GARCIA 5x8x2.5 mm pre navijak DAIWA


Štítky: príručka winder, vlnitá kladka ložiská, abu garcia revo x, abu garcia revo valcov, mi, abu garcia, abu garcia cievky, daiwa, abu garcia, ryby navijak shimano, daiwa lt.

€11.71 €13.77
  • Skladom
  • n625  • Krútiaci Moment Kapacita: 5x8x2.5 mm
  • Číslo Modelu: SMR85 2RS
  • Drsnosť Povrchu: Ra 0,2
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Štruktúra: Hlboké Drážky
  • Nátery: ŽIADNE
  • Názov Značky: raindew

Množstvo: 1 Lot = 10 KS Položky: SMR85 2RS Štruktúra: Hlboké Drážky Materiál: 440C Nehrdzavejúcej Ocele ( prefix "S" ) Porodila Dia (d): 5 mm Vonkajší Dia (D): 8 mm Šírka (B): 2,5 mm Uzávery: Gumové Tesnenie (ZZ) Mazanie: Maziva Magnetických: malý Tvrdosť: 58HRC Odolnosť proti Korózii: Všeobecné Vzdialenosť: C0 Triedy: ABEC-7 Dynamická nosnosť (Cr) (Newtonov): 185 Statická nosnosť (Vr) (Newtonov): 72 Loptu Qty: 9 Lopta Dia (Dw): 0.800 mm Hmotnosť: 0.34 g

Nerezová oceľ ložisko

Nerezová oceľ krúžok ložiska a rolling element materiálu sú vákuovo-ochladzovať a zmiernené AISI SUS440C nehrdzavejúcej ocele, a materiál rámu, klietky a tesniaci krúžok je vyrobený z nerezovej ocele AISI304. V porovnaní s bežnou ložiskovej ocele, nehrdzavejúcej ocele ložiská majú silnejšie hrdze a korózii. Vybrať vhodné mazivá, prachotesný obaly, atď., a môžu byť použité v prostredí -60 ° C ~ +300 ° C. Nehrdzavejúcej ocele hlboké drážky guľkové ložiská odolávajú korózii spôsobenej vlhkosti a niekoľko ďalších médií. Tento typ jednoradové guľkové ložisko má rovnaké hlboké ložisko groove ako štandardné isko vyrobené z oxidu chrómu (valivé ložisko) ocele a stupeň fit medzi ložiskom závod a lopta je veľmi vysoká. Nerezové ložiská sú široko používané v oblasti spracovania potravín, zdravotníckych zariadení, a farmaceutické stroje vzhľadom na ich vysokú mechanickú pevnosť a nosnosť.

Výhody

1.Vynikajúca odolnosť proti korózii: nerez ložiská nie sú jednoduché na hrdzu a majú silnú odolnosť voči korózii.

2. možno prať: nerez ložiská môžu byť umyté dole bez toho, aby sa znova premazať, aby sa zabránilo hrdzaveniu trest.

3.môžete spustiť na kvapaliny: vzhľadom na použité materiály, môžeme spustiť ložiská a puzdrá v kvapaline.

4.Hygiena: Nerezová oceľ je prirodzene čistá a nežieravé.

5.Vysoký tepelný odpor: Nerez ložiská sú vybavené vysokej teplote polymér klietok alebo klietkach, ktoré nie sú v kompletnom doplnkové konštrukcie a môže pracovať pri vyšších teplotách v rozmedzí od 180°c do 1000°F. (Musia byť vybavené vysoká teplota tuku)

Hlavné aplikácie

Zdravotnícke zariadenia, potravinárske stroje, kryogénne inžinierstva, optické nástroje, vysokorýchlostné obrábacie stroje, vysoko-rýchlostné motory, tlačiarenské stroje a zariadenia

O nás

Sme profesionálne ložisko výrobcu v Číne. Má bohaté odborné znalosti v oblasti výroby rôznych guľkové a valčekové ložiská. Jeho automatické ložisko výrobné linky sú najviac rozšírené úrovni doma i v zahraničí, a produkuje 10 miliónov kusov ložisko ročne.

Speial ponuku

Ako sme výrobca, viac množstve viac zľava sa ponúkajú.Predajcovia sú vítané!


Ninaname
2020-09-11
5/5
Perfect

Napísať recenziu

Súvisiace produkty