ťahať lano ak chcete otvoriť EM zámok, custmized miestnosť uniknúť hra kit, v reálnom živote dobrodružstvo zariadenia / lano vytiahnuť prop/lano osvetlenie


Štítky: únikové miestnosti takagism, senzor pohybu, alarm niwoolf, párty parochňa rekvizity, alarm náhrdelník wifi, veľkoobchod gsm alarm, escap izba, WiFi Alarm, uniknúť rekvizity zvuk, escaperoom prop, mäkké novorodenca rekvizity.

€59.52
 • Skladom
 • n657 • Zapnutie Stráženia Typ: 其它
 • Číslo Modelu: lano-4
 • Moc: 12v dc
 • Typ Alarmu: Budík
 • Heslo Klávesnice: No
 • Názov Značky: senthor
 • Displej: No
 • Číslo Zóny: 1
 • Súprava Konfigurácia: Dvere/Okno, Senzor
 • Video rozhranie: No
 • Výstup Počet: 1
 • Typ Pripojenia: Káblové

Stručný úvod výrobku(tri laná ako príklad):

Tento je možné použiť v reálnom živote miestnosti únikové hru, tam sú tri laná, spínače, keď dobrodruhov vytiahnuť jeden povraz, jedna LED svetlo bude zapnuté, a ak ťahať lano opäť, svetlo sa vypne, dobrodruhov musieť nájsť správnu postupnosť, a ťahať laná s správnom poradí(všetky tri laná môžu byť vytiahol opakovane), dvere (niekedy možno prípadu alebo šatník) bude otvorené. Inak dvere zostanú zamknuté

Tento súbor produkt sa skladá z:

Napájací adaptér

C ontroller

LED svetlo(môže byť upevnené na strop alebo top niektorých iných miestach)

Tlačidlo Reset

Postupnosť tlačidlo

Nie je zámok v tejto sade, zámky v nižšie uvedené obrázky sú len ukázať vám funkcií tohto prop, ak potrebujete blokovací nájdete na nižšie uvedené odkazy:

60CM Zámok

130KG Zámok

Ako používať prop:

1) celé zobrazenie produktov, ak je napájanie(AC 100V~240V všetky použiteľné) vzhľadom na vybavenie zámok pevne zatvorené

2) keď budete ťahať lano, súvisiacich Led svetlo bude zapnuté, a ak budete ťahať isté lano opäť, led svetlo sa vypne.

3) V troch lano prepínače musia byť vytiahol podľa správnom poradí. po dobrodruhov vytiahol laná s správnom poradí zámok bude otvorený.

3). sú tri farby, LED svetlá

3)Postupnosť tlačidlo, revidovať poradí, tri lano prepínačov pomocou tohto tlačidla

4)tlačidlo Reset, keď zámok sa otvorí, dobrodruhovia utiecť. musíte stlačiť tlačidlo reset tak, že budúci dobrodruhov môžete hrať znova.

Lano prepínačov môže byť upevnený na stenu alebo na niektorých iných miestach.

Nebojte sa, aj keď nemáte veľa vedomostí o elektrických zariadení, pretože naše výrobky sú všetky ľahko pripojiť

Ak máte záujem o naše ostatné miestnosti escape produkty, pls, kliknite na tento odkaz

http://Nibelas.sk/store/group/Real-Life-Room-Escape/231651_257496979.html

NÁKUP POZNÁMKY: Skôr, než uskutočníte nákup, Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. máme profesionálnych technikov je pripravený odpovedať na vaše otázky. keď si objednáte,pls poznámka jasne položku# a množstvo, ktoré potrebujete, vynaložíme dodanie tovaru do 10 pracovných dní po obdržaní vašej platby. Uistite sa, opustiť svoj správnu adresu a telefónne číslo, aby tovar môžete dostať k vám. Po prijatí tovaru 1.Ak nie ste spokojní so svojím nákupom si môžete vymieňať položky prijaté. musíte nás kontaktovať do 5 dní od prijatia tovaru. A vy by ste mali platiť všetky dodatočné prepravné poplatky, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave. 2.Ak tovar, ktorý ste dostali je chybný alebo nesprávne dodaný, kontaktujte nás prosím kňučanie 5 dní po obdržaní tovaru a robiť fotografie pre nás skontrolujte. Ak to je náš problém, budeme exchange pre vás a budeme dovoliť expedičný poplatok. Spätná väzba 1.Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minúta. 2.Ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb, alebo máte nejaké otázky,pls nebudete váhať a povedzte nám, Budeme s vami spolupracovať a snažiť sa riešiť problémy.Ďakujeme!


Napísať recenziu

Súvisiace produkty