Zvýraznite zrkadlo chrome vinylové nálepky 300mmx1520mm auto film vodotesný film vysokým teplotám film mobilný telefón nálepky


Štítky: odrážajú nálepky, digitálny stick teplomer, samolepiace fólie papier, vysokým teplotám nálepky, prenos, brzdový strmeň farba, lepidlo teplota, brzdový strmeň vinyl, vysoká teplotná nálepka, medené pásky.

€4.24 €7.07
 • Skladom
 • n673 • Položka Druh: Nálepky
 • Balenie: Nie Zabalené
 • Model: Iné
 • Umiestnenie Nálepky: Celé Telo
 • Položka Šírka: 30cm
 • Dizajn: Zmena Farby
 • Položka Priemer: 0inch
 • Položka Dĺžka: 152cm
 • Položka Výška: 0.01cm
 • Druh: Hliníkové Nálepky
 • Názov Modelu: 3025
 • Typ Nálepky: Carbon Fiber Protector
 • Názov Značky: BscKmge
 • Druh Materiálu: PVC
 • Kategória: Nálepky

Je to vysoký stupeň "casting" typ zábal s odvzdušňovací na zadnej strane, aby sa zabránilo bubliny a umožňujú tvarovanie na zložité povrchy - NENECHAJTE sa zmiasť tým nižším počtom atómov uhlíka vinyl, ktorý nie je navrhnutý tak, aby sa tvarovaný do rôznych tvarov!

Funkcie

Vzduch vrecku vydania podklad dizajn, takže nie sú žiadne bubliny

Samolepiace

Veľmi ľahko rezať - nožnice sa posuňte doprava cez

Meranie linky na zadnej strane, aby sa ľahko rezať na rôznych veľkostí

Vysoko elastická

Nebude škodiť farby alebo prírodný povrch - bez zvyškové lepidlo po odstránení

Vody dôkaz

Chránené pred UV žiarením

Vonkajší život viac ako 5 rokov, vnútorný život viac ako 8 rokov

Maximálnu flexibilitu

Môže byť aplikovaný a znovu pouţil pre požadovaný vzhľad

Vysoko elastická - schopná splniť takmer v každej situácii

Extrémne tenké hodí v úzkych miest a zákutí

Nákladovo efektívne v porovnaní s maliarske práce

Inštalácia tipy:

Čistenie povrchu s vodou pred inštaláciou vinyl pomôže s priľnavosť a čistí všetky nečistoty, ktoré môžu spôsobiť nedokonalosti.

Pomocou teplovzdušná pištoľ sa môžu pomoci inštalácie tým, vinyl flexibilnejší a aj pomáha odstrániť vrásky.

Pomocou mäkkej stierkou pomôže vyhladiť bubliny a vrások

Nikdy použiť v studenej

Platby:

1.Sme akceptuje ESCROW.

2. Vážime si rýchlu platbu a tešíme sa na vašu podnikania v budúcnosti. Neplatené tovar vám bude podaná bez prijímanie platieb do 7 dní od zaradenia do zoznamu, ktorý sa skončil.

Zásielky:

1.Objednávky budú expedované do 1-3 pracovných dní po prijatí platby, a je Označená ako "dar" alebo "vzorka" pre jednoduché colné odbavenie (Dverí k dverám prepravu spôsobom).

2.Dovozné poplatky & dane sú kupujúceho zodpovednosti. Nie sme zodpovednosť za žiadne nehody, zdržania, alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby.

3.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách pre všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.

4.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

1. Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Farba nezhody:

Rozdiely vo farbe, môže byť spôsobené tým nejaké iné dôvody, ako je napríklad farba odraz v monitor, osvetlenie, pozadie, atď. Avšak, ak si myslíte, že položky prijaté v nesprávnej farby, prosím kontaktujte nás a zistite, či sa vrátiť, alebo vrátenie peňazí je možné.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty