Čína Továreň Vyrába Horizontálnej Osi Wind Turbine Blade Častí 400 W, 600 W a 800 Wattov Vietor Generátor


Štítky: dc dynamo, benzín plyn generátor, generátor hmly zvlhčovač, vietor generátor 220 v, voda turbin generátor, controler veterných turbín, sullen, 380v alternátor, generátor zotrvačníka, vietor vody generátor.

€14.29 €17.01
  • Skladom
  • n9819  • Pôvod: Čína
  • Druh: čepele
  • Názov Značky: FLTXNY

Colné A Import Dane

1.Cena, ktorú ste zaplatili (vrátane doprava zadarmo položiek) pre položky nezahŕňa všetky colné poplatky a dane.Nebudeme rameno všetky povinnosti v cieľovej krajine.

2.Zvyčajne sme písať plnú cenu dopravy/obchodnú faktúru.ak máte akékoľvek požiadavky,

nechajte nám správu prosím. 3.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. 4. Ako trvalý magnet generátor je len časť elektrické generovanie nastaviť, tam bude žiadny manuál v balení. 5.Tento model VAWT nemajú cuverplate už, biela VAWT vo vyššie uvedenom obrázku je štandardné položky. Návrat & Záruky •Záruka: 7-dní Vrátiť o Vrátenie dane/ 1-rok Opravy. Návrat je prijatá do 7 dní po kupujúceho prijatie položky. Ak táto položka je chybný od prijatia, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia pre výmenu za novú, alebo sa vrátiť za plnú náhradu. Ak nie ste úplne spokojní s nákupom, môžete ho vrátiť na nás pre rýchlu výmenu alebo my vám vrátime vám peniaze. Avšak, dodávka poplatky sa nevracajú, ak ste len nie satified s položkami, nie je chybný, na ceste, alebo problémy s kvalitou. Vezmite prosím na vedomie, že poštovné a manipulačný poplatok je nevratný. Kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady, ktoré vznikli doprava výrobkov späť. Spätná väzba: Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. PROSÍM, ZANECHAJTE POZITÍVNA SPÄTNÁ VÄZBA A 5 HVIEZD, AK STE SPOKOJNÍ S NAŠIMI TOVARY A SLUŽBY. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás v prvom rade pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


Pedrito Elperiquito
2020-12-29
5/5
Quick receipt of satisfactory goods, thank you. More detail dimensions would have been appreciated.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty